Mafia Wars na Facebook, jak začít hrát?

Online hra Mafia Wars na Facebook je jedna z velmi populárních her od firmy Zynga. Ta provozuje vedle Mafia Wars i další hry které jsou v prostředí Facebook velmi populární. Patří mezi ně například i farmville nebo Café World nebo ZyngaPoker. Všechny tyto hry je možné pohodlně hrát v prostředí vašeho profilu na Facebook. Pokud byste chtěli začít hrát Mafia Wars na Facbook, přinášíme krátký návod jak začít hrát.

Mafia Wars – přidání aplikace do Facebook profilu

Hra Mafia Wars je velmi populární hra. Je pravda, že s popularitou hry farmville se nedá tak úplně srovnat. hra farmville na Facebook má totiž přibližně 80 miliónů aktivních hráčů, hra Mafia Wars jich má pouze necelých 25 miliónů. Na druhou stranu pokud vezmete do úvahy, kolik mají hráčů ostatní hry ať už v prostředí Facebook nebo klasické hry na počítači či play station, tak Mafia Wars patří mezi jedny z nejúspěšnějších her v poslední době.

Pokud byste se chtěli také stát mafiánem ve hře Mafia Wars a stát se „postrachem“ svého okolí, začít hrát Mafia Wars je velmi jednoduché. Jediné co k tomu potřebujete je mít vytvořený profil na Facbook. Pokud zatím Faebook nepoužíváte, postu je jednoduchý, stačí jít na Facebook.com, projít procesem registrace na Facebook a vytvořit si Face book profil. Jakmile máte vytvořený Facebook profil, stačí už jen do vyhledávacího pole zadat „Mafia Wars“ a ze zobrazených výsledků vybrat aplikaci Mafia Wars.

Mafia Wars na facebook
Mafia Wars na facebook

Pokud jste název hry napsali správně, aplikaci Mafia Wars vidíte hned na prvním místě. Kromě toho zde vidíte i stránku Mafia Wars. Pokud umíte alespoň trochu anglicky a zajímá Vás co je ve hře nového, můžete se přidat mezi fanoušky stránky Mafia Wars na Facebook.

Zahájení hry Mafia Wars na Facebook

Pro zahájení hry Mafia Wars nyní stačí kliknout na odkaz „zobrazit aplikaci“ a otevře se Vám následující stránka:

Aplikace Mafia Wars
Aplikace Mafia Wars

Nyní vás už od hry Mafia Wars dělí jen jediné kliknutí. Stačí si vybrat tlačítko přejít k aplikaci které je pod fotkou v levém horním rohu. Po kliknutí na toto tlačítko se Vás Facebook zeptá jestli chcete povolit přístup aplikaci Mafia Wars k vašemu profilu. Toto musíte povolit, hra Vám pak umožní posílát informace ze hry Mafia Wars na váš profil na Facebook a přidávat si nové členy ze svých přátel do vaší mafie. (současně se ale může stát že vás někteží kamarádi přestanou mít rádi :), hry jako Mafia Wars nebo famrville dokáží vyprodukovat velké množství zpráv které pak mohou některé vaše přátele na Facebook obtěžovat. To si ale můžete sami ohlídat tak že nbudete ve he automaticky klikat na na každý požadavek o zveřejnění informací.

První kroky ve hře Mafia Wars – zrození mafiána

Jakmile povolíte aplikaci Mafia Wars přístup do vašeho profilu, spustí se Vám úvodní utro ve hře které se skládá z nějokila snímů a krátkých textů kde Vám hra Mafia Wars představuje váš úkol – vybudovat nejlepší mafiánskou rodinu a zvítězit v soupeření s ostatními mafiánskými rodinami. Na konci intra jste požádáni o zadání jména pod kterým budete vystupovat ve hře – toto jméno si již později můžete změnit jen za poplatek, takže buďtě opatrní!.

Po zadání vašeho mafiánského jména pod kterým budete vystupvat ve hře Mafia Wars se dostanete k prvnímu úkolu ve hře. Na začátku Vám bude hra pomocí přikazů a návodů ukazovat jaké jsou Vaše povinnosti ve hře a jak plnit úkoly, získávat nové členy do své mafiánské rodiny a další rady.

Mafia Wars intro
Mafia Wars intro
Mafia Wars intro 2
Mafia Wars intro 2
Zahájení hry - Mafia wars
Zahájení hry - Mafia wars

Jak zahájit hru a postupovat v prvních dnech po zahájení si povíme v dalším článku na našem blogu o hře Mafia Wars. Pokud Vás zajímá jak se stát nejlepším mafiánem a jak postupovat. Jaké jsou tipy a triky pro hru Mafia Wars, zůstaňte s námi!.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *