Jak hrát Mafia wars na Facebook

Pokud potřebujte poradit jak hrát hru mafia wars na facebook, pak jste na správném místě. V následujícím článku se Vám pokusíme poradit naším návodem jak postupovat ve hře mafia wars po jejím zahájení, jak se co nejrychleji propracovat k silné mafiánské rodině a jak být ve hře na mafiána na facebook.com úspěšný.

Pokud zatím hru mafia wars nehrajete achtěli by jste začít, podívejte se do jednoho z našich článků mafia wars na facebook, jak začít hrát? V tomto článku o mafia wars najdete popsáno jak postuopovat při získání hry. Pokud se Vám podařilo přidat si hru mafia wars do Vašeho facebook profilu, dostali jste se po úvodním intru (představení hry mafia wars) k prvnímu úkolu.

Zahájení hry mafia wars na facebook

Hra mafia wars se vám bude snažit radit s prvními úkoly ve hře. První kroky vás mají naučit jak plnit úkoly na kterých je hraní hry mafia wars postaveno. Jak si vylepšovat schopnosti vaší virtuální mafiánské postavy. Jak vydělávat peníze a za co je utrácet a další věci které jsou nezbytené.

Plnění úkolů ve hře mafia wars

První věcí kterou musíte ve hře mafie wars zvládnou je plnění úkolů. Plnění úkolů představuje Vaši činnost mafiána. Většina úkolů v mafia wars je ve stylu „běž někam, tam něco ukradni / přepadni / atd“. Od hry mafia wars rozhdoně nečekjte jnějakou akční střílečku nebo něco podobného. Celá hra se oderhrává stylem – vyberet si ze seznamu úkolů, kliknete na tlačítko „DO JOB“ a přečtete si výsledek – kolik jste získali zkušeností, kolik peněz a případně jaké jste při plnění úkolu získali předměty. Takto vypadá i váš úplně první úkol:

Mafia Wars - první úkoly ve hře
Mafia Wars - první úkoly ve hře

Kliknutím na velké tlačítko DO JOB splníte svúj první úkol ve hře mafia wars, barevný ukazatel vám ukáže nakolik jste splěním úkolu postopili v dosažení „job mastery“ (za určitý počet opakování úkolu v mafia wars získáváte postupně 1 – 2 – 3 level job mastery, za každý dosažený level dostáváte jeden bod na vylepšební Vaší postavy). Klikání na tlačítko do job musíte nyní opakovat tak dlouho dokud vám nedojde energie nebo dokud Vás hra nedovede k jinému úkolu.

Nákup zbraní a předmětů v mafia wars

Po tom co dosáhnete 1 levelu job mastery u prvního úkolu vám hra řekne že pro splnění dalšího úkolu musíte kopit svou první zbrań ve hře mafia wars. Tohle si dobře zapamatujte. Pro plnění jednotlivých úkolů ve hře mafia wars potřebujte různé předměty jako jsou zbraně, auta nebo různé předměty jako mobilní telefon, fotografie, web camera a mnoho dalších. Některé jsou takové že si je koupíte a zůstávají Vám, jiné se při plnění úkolu spotřebovávají.

Mafia Wars - nákup zbraní
Mafia Wars - nákup zbraní

Pro nákup své první zbraně klikněte na tlačítko „BUY ITEMS“ (koupit předmět). Jakmile si koupíte předmět, můžete začít s plněním dalšího úkolu.

Vylepšování postavy ve hře mafia wars

V plnění úkolů pokračujte dokud Vám nedojde energie. Občas si také zkontrolujte jestli Vám nepřibyly nějaké body kterými by jste mohli vylepšit svoji postavu v mafia wars. To že jsou tyto body k dispozici poznáte podle toho že vedle odkazu Profile v menu hry mafia wars máte žluté číslo:

Mafia wars - vylepšení postavy
Mafia wars - vylepšení postavy

Pokud na něj kliknete dostanete se na stránku kde můžete vylepšit svou postavu. Získané body můžete investovat do:

  • Attack = síla útoku, na začátku hry mafia wars máte jen jedn bod
  • Defense = síly obrany, na začátku hry mafia wars máte jeden bod
  • Health = zdraví, na začátku hry mafia wars máte 100 bodů zdraví
  • Energy = energie, tu potřebujte na plnění úkolů, začínáte s 25 body energie
  • Stamina = náboje, ty potřebuje aby jste mohli válčit (Fight), začínáte se 3 body

Profil ve hře Mafia Wars
Profil ve hře Mafia Wars

V první fázi hry by jste měli inestovat získané body především do energi, té máte na začítku jen velmi málo a na jejím množství závisí kolik budete moci split úkolů, a tím kolik získáte zkušeností.

Válčení (fight) ve hře mafia wars

Jakmile dosáhnete 5 lvl (stačí na to asi 15 kliknutí a 5 minut vašeho času), tak se Vám zpřístupní možnost bojovat s ostatními hráči. Na stránce Fight máte možnost zvolit nějakého protivníka a zaútočit na něj. Pro útok stačí kliknout na tlačítko Attack. Na stránce pro Fight vidéte jméno protivníků a velikost jejich mafia family (mafiánské rodony). Určitě by jste si měli volit protivníky kteřé majé menší velikost rodiny než máte vy. Na začátku nemáte žádné zbraně ani úrotčné dovednosti kterými by jste mohli převážit hedikep malé rodiny.

Nyní jste zvládli základy hry mafia wars, další pokračování závisí už jen na Vás. Pokud se chcte rychkle stát tím nejsilnějším mafiánem, získat velkou rodinu a být postrachem virtuálního prostředí hry mafia wars, podívejte se na další návody na mafia wars, tipy a triky na hru mafia wars.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *