Co je to hra Mafia Wars

Mafia wars je online hra kterou je možné hrát v prostředí Facebook. V následujícím článku o Mafia Wars najdete souhrn několika návodů a tipů jak se rychle stát ve hře Mafia Wars tím nejsilnějším mafiánem a jak rychle postupovat ve hře k vítězství. Podívejte se tedy na naše tipy a triky na hru Mafia wars na Facebook

Celá hra Mafia Wars se točí okolo hry na mafiány. Vaším hlavním úkolem ve hře Mafia Wars je vybudovat silnou mafiánskou rodinu, plnit úkoly které Vám hra Mafia Wars nabízí a stát se nejsilnějším mafiánem v širokém okolí. Celá hra je postavena spíše jako krátkodobé odreagování než jako plnohodnotná počítačová hra. To Vám ale nebrání v tom použít několik tipů a triků a stát se nejlepším mafiánem a postrachem virtuálních měst New York, Kuba, Moskva nebo v Bangkok.

Průběh hry Mafia Wars – plnění úkolů ve hře

Mafia Wars - online hra na Facebook
Mafia Wars - online hra na Facebook

Hra Mafia wars je ve své podstatě velmi jednoduchá, skoro by se dalo říci, že je velmi primitivní. Princip hry Mafia wars na face book je postaven na tom, že plníte úkoly a postupně vylepšujte svoji virtuální postavu mafiána. Od úkolů ve hře nečekejte nějaké akční honičky, střílení nebo cokoliv podobného. Hra je vytvořená jako flash aplikace kterou je možné hrát v prostředí prohlížeče. Úkoly a jejich plnění je tedy pouze formou textových informací. Přečtete si zadání úkolu například: vydírat úplatného soudce. Dále Vám hra říká, že pro splnění úkolů potřebujte předmět s názvem „ilegal transaction records“. Také se dozvíte, kolik energie potřebujete na splnění úkolů, a kolik za něj získáte zkušeností a peněz. Pro splnění úkolu pak stačí kliknout na tlačítko „DO JOB“ a úkol je splněn, hra Vám napíše jak plnění úkolu v Mafia Wars proběhlo, co jste získali za odměnu a jestli jste při plnění úkolu našli nějakou odměnu.

Energie v Mafia wars

Úkoly ve hře můžete plnit, dokud Vám nedojde energie. Ta se spotřebovává při plnění každého úkolu. Hlavně na začátku hry ji nemáte mnoho, proto se vyplatí všechny získané body (skill points) investovat do zvýšení množství energie. Energie se Vám také v průběhu hry postupně doplňuje. Než Vám přibude jeden bod energie, trvá to dvě minuty a 30 vteřin. Za jeden den tak můžete získat 576 bodů. To není mnoho. Hra Mafia Wars je tedy postavená na tom že se několikrát denně na pár minut připojíte, uděláte několik úkolů a pak čekáte na doplnění energie.

Jak získat více energie v Mafia Wars

energií, která se Vám doplňuje v průběhu dne, byste toho mnoho neuhráli, musíte si tedy dávat pozor a využít několika triků které vám hra umožňuje. Pokaždé když dosáhnete dalšího levelu tak se Vám energie doplní na plný stav. Snažte se tedy, abyste vždy před dosažením levelu měli všechnu energii spotřebovanou. Pokud totiž dosáhnete levelu ve chvíli, kdy máte hodně energie tak zbytečně přijdete o efekt dobití energie. Dalším způsobem jak získat energii jsou Energy packy – ten vám mohou poslat vaši spoluhráči (příslušníci vaší mafie). Při použití energy packu se vám energie doplní na 1,25 násobek maximálního množství. Pokud tedy máte maximální stav energie např. 400 bodů, po použití energy packu budete mít 500 bodů. Vyplatí se tedy použít energy pack ve chvíli kdy máte ještě daleko do dosažení nového levelu. Pokud byste ho použili jen chvíli před dosažením dalšího levelu v Mafia wars tak přijdete o jeho efekt. Energy pack můžete použít jen jednou za 24 hodin, proto si ho zbytečně nevyplýtvejte.

Získávání zkušeností v Mafii Wars

Za každý splněný úkol získáváte zkušenosti, při dosažení předepsaného množství zkušeností se Vám zvýší váš level ve hře. Zkušenosti můžete mít nejenom za splnění úkolů ale i za vítězství v bojích se spoluhráči (fights). Dále také můžete získat bonusové zkušenosti od členů vaší mafie a za různé speciální úkoly.

Čím více máte zkušeností, tím vyšší máte level a postupně se Vám ve hře zpřístupňují nové úkoly, které vám dají více peněz a více speciálních itemů.

Zbraně a předměty v mafia wars

Zbraně v Mafia Wars
Zbraně v Mafia Wars

Ve hře mafia wars si můžete nakoupit desítky různých zbraní, předmětů, aut a mnoho dalšího. Některé jsou nutné pro splnění úkolů. U každého úkolu vždy vidíte jaké zbraně nebo auta nebo předměty potřebujete na splnění úkolu. Pokud je nemáte ve svém inventáři, můžete si je koupit. Ale pozor. Některé zbraně nebo předměty se nedají koupit za Mafia wars peníze. můžete je získat jen za plnění úkolů, některé pak jsou dostupné jen za Reward point (reward points je speciální mafia wars měna). Tyto reward point můžete získat buď tak, že si je koupíte za reálné peníze, nebo že si počkáte, až je nasbíráte přímo ve hře. V mafia wars dostáváte každý den 1 RP (RP = reward points) a další můžete získat za plnění některých speciálních akcí (sázení, různé eventy).

Zbraně a další předměty, které vlastníte také rozhodují o vašem úspěchu ve vzájemných soubojích. Některé zbraně a další předměty mohou zvýšit váš útočný nebo obraný skill na základě kterého se vypočítává to, jestli souboj s jiným mafiánem vyhrajete nebo ne. Na vítězství v Mafii wars má ale rozhodující význam velikost a síla vaší mafie. To kolik máte ve své mafii členů a jak jsou silní.

Pokud se chcete o hře Mafia Wars na facebook dozvědět více, dozvědět se jak být nejsilnější, návody, rady, tipy a triky na hru Mafia wars na facebook, projděte si články na tomto blogu o Mafia wars.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *