Nejdůležitější tipy a triky pro Mafia wars – vše co byste měli vědět!

Tipy a triky pro hru Mafia Wars
Tipy a triky pro hru Mafia Wars

Mafia wars je online hra kterou můžete hrát v prostředí facebook. (musíte mít vytvořený svůj facebook profil a být přihlášení na facebook). V tomto průvodci hrou Mafia Wars Vám představíme několik nejdůležitějších tipů a triků pro hru Mafia Wars které Vám pomohou porazit nepřátelské mafiánské rodiny, vydělat spoustu peněz a být postrachem celého okolí.

Mafia Wars tipy a triky 1: Chraňte své peníze v bance

Peníze, které vyděláte za plnění úkolů a v bojích a které neutratíte za nákup nemovitostí a zbraní si ukládejte v bance. Bude vás to stát poplatek, ale budete mít jistotu, že je tam najdete při dalším přihlášen í do hry Mafia Wars. V opačném případě Vám hrozí, že je ukořistí některý váš protivník v boji s vámi

Mafia Wars tipy a triky 2: Nebojte se rozdávat dárky členům své mafie

Nebuďte přehnaně lakomí a nebojte se rozdělit se s členy své mafiánské rodiny. Každý poslaný dárek, předmět nebo zbraň se vám dříve či později vrátí a ve výsledku získáte mnohem více, než jste dali. Myslete také na to, že o síle vaší mafie rozhoduje součet síly jejích jednotlivých členů. Pokud ve své mafii máte začínající hráče tak se jim nebojte pomoci. S růstem jejich síly poroste i vaše síla.

Mafia Wars tipy a triky 3: Vydělávejte peníze na nemovitostech

Už brzy po zahájení hry zjistíte, že financovat nákup potřebných zbraní, předmětů a aut pouze ze zisku z provedených úkolů je skoro nemožné. Investujte tedy svoje peníze do nákupu nemovitostí. To vám zajistí pravidelný příjem, který se při troše úsilí začne exponenciálně zvyšovat. Brzy tak budete mít tolik peněz, že ani nebudete vědět co s nimi.

Mafia Wars tipy a triky 4: Vaše síla závisí na síle vaší mafie – čím větší mafie tím lépe

Získávejte do své mafie nové členy. Čím více tím lépe.  S velkou a silnou mafií za zády vyhrajete každý boj. V mafia wars na velikosti rozhodně záleží. A ještě více na síle. Takže neberte do své mafie každého nováčka a začínajícího hráče, naopak zkuste se do ní dostat co nejvíce zkušených hráčů. Jejich síla bude vaší sílou

Mafia Wars tipy a triky 5: Vyražte bojovat na Kubu

Od levelu 35 se Vám zpřístupní možnost jít bojovat a loupit do nové lokace na Kubu. Rozhodně toho využijte. Máte možnost získat tam silnější zbraně a předměty které Vám pomohou ve vašich dalších bojích.

Mafia Wars tipy a triky 6: Neplýtvejte zbytečně Energy packem

Energy pack vám doplní vaši energii na 1,25 násobek vašeho maximálního množství. Takže ho nepoužívejte, pokud vám k dosažení dalšího levelu zbývá už jen 200 – 300 bodů. Naopak počkejte, než dosáhnete nového levelu, pak spotřebujte energii, která se vám doplnila po dosažení levou a pak použijte energy pack. Pokud máte dobře nastavenou postavu, v pohodě tak dosáhnete dalšího levelu.

Mafia Wars tipy a triky 7: Nezapomínejte posilovat obranu a útok

Body pro vylepšení postavy, které získáváte po dosažení nového levelu investujte uvážlivě. Nezapomínejte posilovat i útok a obranu. Vaše síla útoku a obrany v Mafii Wars by měla být minimálně na stejné úrovni jako váš level. Takže pokud máte level 90 měli byste mít min 90 úrok a to stejné obranu. Zkušenější hráči ale doporučují, aby síla útoku a obrany byla alespoň na dvojnásobku levelu. Tedy při levelu 90 mít útok a obranu 180.

Mafia Wars tipy a triky 8: neplýtvejte s reward points

Mafia Wars na Facebook
Mafia Wars na Facebook

Neutrácejte reward points (tedy pokud nemáte v úmyslu kupovat si je za reálné peníze). Vždy jich budete mít málo. Nekupujte si za ně ani doplnění energie od Goodfather. Doplnění energie stojí 10 RP a z dlouhodobého pohledu se to rozhodně nevyplatí. To už si za ně raději kupte body pro vylepšení postavy. 4 body pro vylepšení postavy stojí 14 RP. Tyto body pak investujte do vylepšení maximálního množství energie. Uvidíte, že z dlouhodobého pohledu se Vám to vyplatí

Mafia Wars tipy a triky 9: Investujte do dražších nemovitostí

Pokud máte nějaké peníze, které byste mohli investovat do nemovitostí, snažte se kupovat dražší nemovitosti. Jedna drahá nemovitost byť na nízkém levelu vám dá více peněz než levná budova byť na vysokém levelu.  Nezapomínejte také pravidelně vybírat svoje zisky z nemovitostí.

Mafia Wars tipy a triky 10: Pro Mafia wars používejte Firefox nebo Chrome.

Mnoho lidí používá prohlížeč Internet Explorer. Hra Mafia wars ale v Internet Exploreru funguje docela pomalu. Pokud hrajete pravidelně, pouvažujte nad instalací prohlížeče Firefox nebo Chrome.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *