Tip na Mafia Wars – základem je velká mafie

Velká a silná mafie!
Velká a silná mafie!

To co rozhoduje o Vašem úspěchu ve hře Mafia Wars na Facebook je především velikost Vaší mafiánské rodiny. Zjednodušeně se dá říci že nezáleží na tom jak máte silný útok nebo obranu, kolik máte zbraní, aut nebo speciálních předmětů. To co rozhoduje o vítězství v soubojích s ostatními hráči Mafia Wars je síla vaší mafie. Síla mafia ve hře Mafia Wars je něco jiného než velikost (neboli počet členů vaší Mafie) ale o tom více dále. Pokud chcete být ve hře Mafia Wars úspěšný v soubojích s jinými hráči, soustřeďte se na budování Vaší mafie.

Jak získat hodně členů do mafie ve hře Mafia Wars?

Prvním krokem při budování silné mafie, zvlášť pokud jste hru právě začali, je zaměřit se na vaše facebook přátele. Ve hře Mafia wars máte možnost poslat pozvánku Všem vašim facebook přátelům aby se stali členy Vaší mafiánské rodiny. Tuto možnost najdete pod odkazem „My mafia“. Prvním Vaším krokem by tedy mělo být poslání pozvánky všem Vašim přátelům.

Kde najít další členy do mafiánské rodiny v Mafia wars?

Ve hře mafia wars na facebook může mít Vaše mafiánská rodina velikost 500 členů. Nejprve byste se měli soustředit na získání tohoto počtu členů do své mafie. Pokud Vám na to nestačí vaši přátelé (což je velmi pravděpodobné), začněte se rozhlížet po dalších adeptech na přidání do Vaší mafie. Nejlepším místem kde získat hodně členů jsou fanouškové stránky hry Mafia Wars na facebook. Můžete vyzkoušet dva následující odkazy:

  • http://www.facebook.com/pages/Mafia-Wars-CZ-Familia/263563943994
  • http://www.facebook.com/MafiaWarsFans

Na fanouškovských stránkách buď v hlavní diskusi, nebo na záložkách s diskusí najdete hodně facebook uživatelů kteří píší, abyste si je přidali do hry Mafia Wars (pokud jste na tom špatně s angličtinou tak hledejte něco jako „add me please“ :)). Nemusíte mít strach, že byste si zaplácali svůj face book profil cizími lidmi. Postup je jednoduchý. Požádáte vybrané uživatele o přátelství, po jejich schválení si je přidáte mezi své členy v Mafii wars a jakmile Vaši žádost schválí tak můžete zrušit přátelství. Ve Vaší mafii už zůstanou a vy je nemusíte mít mezi přáteli na facbook (pokud nechcete, někdy je ale zajímavé se takto náhodně propojit s různými lidmi z celého světa

Velikost mafie není vše, záleží i na její síle

Velikost mafie ale není vše. O úspěchu v soubojích v Mafia Wars nerozhoduje velikost vaší mafie, ale její síla. Je sice logické, že když si vybudujete obrovskou mafiánskou rodinu, tak se Vám mezi jejími členy podaří mít i několik silných hráčů, postupně byste se ale víc a víc měli zaměřovat na to aby jste ve své mafiánské rodině měli jen samé silné hráče. To už si žádá trochu více času. Znamená to také, že si nesmíte bezhlavě přidávat kohokoliv ale pečlivě vybírat jen ty nejsilnější. Dalším dobrým zdrojem silných mafiánů je sledování vzájemných soubojů. Pokud s nějakým hráčem prohrajete souboj, znamená to, že je silnější než vy, tak proč si ho nepřidat do své mafia. Jednak tím dosáhnete toho, že už s ním nebudete muset válčit a dále se bude jednat o posilu Vaší mafie.

Pravidla pro budování mafie v Mafii Wars

Při budování svojí mafie ve hře Mafia wars byste se tedy měli držet následující zásady:

  • Velká mafie je mnohem lepší než malá nebo žádná
  • Velká mafie je lepší než počet bodů v útoku nebo v obraně
  • Silná mafie je lepší než velká mafie
  • Silná mafie dokáže vyhrát i nad početně větší mafií

3 comments

  1. Ahoj, zajímalo by mě pokud mám 500 členů, a chci dale posilovat mafii zda ty slabší vyhodit nebo zda se mi počítá těch 500 nejsilnější.

  2. Ve vzájemných soubojích se započítavá jen 500 nejsilnějších členů, takže na těch ostatních nezáleží. Vyhazovat je není potřeba – znám hráče co mají mafii i o velikosti 8000+ členů, je tedy možné mít více lidí v mafii než 500 ale do soubojů se započte právě jen těch 500 “nejsilnějších”

  3. No nejsem si jist, jestli se počítá 500 nejsilnějších, říká se to, píšou to, ale pravda není až taková. Hraju to dlouho, v mafii mám asi 2000 členů a spíš si myslím, že těch 500 je náhodně vybraných než nejsilnějších. Je to vidět i v “My mafia” na hlavní straně hry. Ale jak říkám, těžko říct, je to osobní zkušenost.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *